ORLA JEPPESEN. Fat, keramik, Danmark, signerad OJ.

4379864. ORLA JEPPESEN. Fat, keramik, Danmark, signerad OJ.

Modell 208A
Ca 23 x 23, höjd ca 5 cm.

Bruksskick, smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 208A
Ca 23 x 23, höjd ca 5 cm.

Bruksskick, smärre ytslitage.

Antal besök: 227