STORMLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

4379852. STORMLYKTOR, 2 st, 18/1900-tal.

Märkta KB 88 undertill
Höjd 35 cm och 38 cm.

Rost
Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta KB 88 undertill
Höjd 35 cm och 38 cm.

Rost
Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 177