BRICKBORD, hopfällbart, tidigt 1900-tal.

4379783. BRICKBORD, hopfällbart, tidigt 1900-tal.

Ca 85x55 cm.
Höjd ca 77 cm.

Ådringsmålat trä.
Bruksslitage, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85x55 cm.
Höjd ca 77 cm.

Ådringsmålat trä.
Bruksslitage, skav.

Antal besök: 219