RESVÄSKA, 1900-talets början.

RESVÄSKA, 1900-talets början.
4379710. RESVÄSKA, 1900-talets början.

Med etiketter. 38 x 63 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med etiketter. 38 x 63 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 215