BLOMBORD, 1950/60-tal.

BLOMBORD, 1950/60-tal.
4379693. BLOMBORD, 1950/60-tal.

Teak samt laminerade skivor. Längd 75 cm. Djup 35 cm. Höjd 85 cm.

Bruksslitage, liten listskada, märken på laminat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 395