SAMURAJSVÄRD, dekorationssvärd, 1900-tal.

4379687. SAMURAJSVÄRD, dekorationssvärd, 1900-tal.

Skuren dekor av drake på handgreppet, dekorerad klinga, längd ca 70 cm, klingans längd ca 47,5 cm, baljans längd ca 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 485