KAROLA MESSNER. "Svartsjuka", olja på duk, signerad.

43795. KAROLA MESSNER. "Svartsjuka", olja på duk, signerad.

61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm.

Antal besök: 2 595