ROLEX, skylt- och reklammaterial, 2000-tal.

4379548. ROLEX, skylt- och reklammaterial, 2000-tal.

Fyra displayställ för armbandsur samt en reklamfickkniv. Ställ med höjd ca 10 cm styck.
Två displaybaser medföljer.

Bruksslitage.

Tema

Tema Beso - Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Två displaybaser medföljer.

Bruksslitage.

Tema

Tema Beso - Del 3

Antal besök: 469