BORDSSPEGEL / PIGTITTARE, 1800-tal.

4379519. BORDSSPEGEL / PIGTITTARE, 1800-tal.

Kvicksilverglas, fyra svarvade pelare på vardera sida. Två lådor.

Mått 45 x 23 x 60 cm.

Framstår i gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 45 x 23 x 60 cm.

Framstår i gott bruksskick.

Antal besök: 151