YTTERFODER, handmålad, 1900-tal.

4379351. YTTERFODER, handmålad, 1900-tal.

Mått: 15 x 28 x 22 cm.

Slitage, skador på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 15 x 28 x 22 cm.

Slitage, skador på insida.

Antal besök: 144