BRANDSKYDD, MÄSSING, 1800-TAL.

4379310. BRANDSKYDD, MÄSSING, 1800-TAL.

med en inre genomborrad fyrkant med central motivdesign, 50 cm bred och 53 cm hög.

Allmänt slitage och slag i proportion till ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 151