POLISMÖSSA, BRICKA,EMBLEM mm.

POLISMÖSSA, BRICKA,EMBLEM mm.
4379309. POLISMÖSSA, BRICKA,EMBLEM mm.

Mössans storlek 56 1/2
Efter polis Folke Fredriksson som tjänstgjorde i Eslöv fram till 70-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mössans storlek 56 1/2

Bruksslitage.

Antal besök: 644