SOFFBORD, Haslev Møbelfabrik, Danmark.

4379261. SOFFBORD, Haslev Møbelfabrik, Danmark.

Oval skiva. Märkt. Längd 120, bredd 80, höjd 43 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 690