OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk uppklistrad på pannå, 1700-tal.

437918. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk uppklistrad på pannå, 1700-tal.

Spelande kvinna med änglar. 80x65 cm.

Slitage samt retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt retuscher.

Antal besök: 705