ILSE CLAESSON. YTTERFODER, keramik, Rörstrand.

4379164. ILSE CLAESSON. YTTERFODER, keramik, Rörstrand.

Höjd 18,5 cm
Diameter 24,5 cm.

Bruksslitage, krackeleringar, spricka.

Ilse Claesson (1907–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm
Diameter 24,5 cm.

Ilse Claesson (1907–1999)

Antal besök: 250