VAS, keramik, Wallåkra.

VAS, keramik, Wallåkra.
4379050. VAS, keramik, Wallåkra.

Höjd ca 19 cm
Bredd ca 31 cm.

repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm
Bredd ca 31 cm.

repor, använt slitage.

Antal besök: 126