HANS HEDBERG. Litografiskt tryck, signerad.

4379046. HANS HEDBERG. Litografiskt tryck, signerad.

Ramen smått ca 56x74 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar troligen på insidan av glaset. någon ojämnhet i bladet.

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen smått ca 56x74 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 314