SKÄNKSKÅP, teak, 1900-talets mitt.

4378857. SKÄNKSKÅP, teak, 1900-talets mitt.

teak med fyra skjutluckor med infällda runda handtag, placerade över fyra lådor i nedre sektionen. Inredning med hyllplan samt tre utdragslådor bakom en av luckorna. Utfört i tidstypisk nordisk stil,

Mått 130 x 165 x 45 cm.

Bruksslitage förekommer, inklusive repor, märken och fläckar inuti skåpet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 130 x 165 x 45 cm.

Antal besök: 472