BJÖRN LÖWGREN. Tryck, 3 st, signerad.

4378844. BJÖRN LÖWGREN. Tryck, 3 st, signerad.

Ca 73x53 cm inkl ram.

Bruksslitage, repor samt märken på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 73x53 cm inkl ram.

Antal besök: 163