DOCKVAGN, m.m.

DOCKVAGN, m.m.
4378825. DOCKVAGN, m.m.

Dockvagn, 1940-tal, längd ca 71 cm
Barnpall med jul, 32 x 17,5 cm
m.m.

Slitage skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
4378825. DOCKVAGN, m.m.

m.m.

Slitage skador förekommer.

Antal besök: 309