EKE BJERÉN. "GLÄNTA".

EKE BJERÉN. "GLÄNTA".
4378820. EKE BJERÉN. "GLÄNTA".

Signerad och daterad 1975, olja på pannå, betitlad à tergo, 29x39 cm, ram 33x43 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Eke Bjerén (1943–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

Eke Bjerén (1943–1999)

Antal besök: 274