ALLMOGE, parti.

ALLMOGE, parti.
4378815. ALLMOGE, parti.

Såll, diameter ca 45 cm
Ostkorg, diameter ca 28 cm
Midjekruka, koppar, höjd ca 21 cm
Järngryta, 5 liter
m.m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4378815. ALLMOGE, parti.

Såll, diameter ca 45 cm
Ostkorg, diameter ca 28 cm
Järngryta, 5 liter
m.m.

Slitage, skador.

Antal besök: 548