Såll, diameter ca 45 cm
Ostkorg, diameter ca 28 cm
Midjekruka, koppar, höjd ca 21 cm
Järngryta, 5 liter
m.m.
Slitage, skador.
Såll, diameter ca 45 cm
Ostkorg, diameter ca 28 cm
Järngryta, 5 liter
m.m.
Slitage, skador.