KORGAR, parti, 1900-tal.

KORGAR, parti, 1900-tal.
4378788. KORGAR, parti, 1900-tal.

Mangelkorg, höjd ca 31 cm
74 x 51 cm.

Bruksslitage, smärre skador förekommer på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mangelkorg, höjd ca 31 cm
74 x 51 cm.

Antal besök: 516