STENKAKOR OCH NOTBLAD, 1900-talets första hälft.

4378756. STENKAKOR OCH NOTBLAD, 1900-talets första hälft.

Ca 46 stenkakor, ca 32 notblad/häften
Ca. 20 x 40 cm...i kartong.

Bruksslitage, ej kontrollerat skick. Lösa blad etc. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 20 x 40 cm...i kartong.

Adress

Soldattorpsgatan 5
55474 Jönköping
Sverige

Placering
C2
Antal besök: 166