FIGURINER 3 st , keramik stämplade Carli Bauer Österrike.

437874. FIGURINER 3 st , keramik stämplade Carli Bauer Österrike.

Höjd 19-22 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19-22 cm.

Nagg.

Antal besök: 2 924