LJUSSTAKAR samt BORDSFLAGGA, mässing, 1900-tal.

4378738. LJUSSTAKAR samt BORDSFLAGGA, mässing, 1900-tal.

Ljusstakar 3 st höjd 14,5-19,5 cm
Kandelaber bredd 29 cm
Ljusstake höjd 25 cm
Bordsflagga höjd 71 cm.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelaber bredd 29 cm
Ljusstake höjd 25 cm
Bordsflagga höjd 71 cm.

Fläckar, repor.

Antal besök: 201