BORDSLAMPA, furu, 1900-talets andra hälft.

4378732. BORDSLAMPA, furu, 1900-talets andra hälft.

Total höjd ca 64 cm
Skärmens diameter ca 32 cm.

Ej funktionstestad
Ingen funktionsgaranti lämnas.
Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 64 cm
Skärmens diameter ca 32 cm.

Ej funktionstestad
Smärre slitage.

Antal besök: 139