PROVDOCKOR, 2 st, klädda i svart och vit textil.

4378672. PROVDOCKOR, 2 st, klädda i svart och vit textil.

benställning i metall,
höjd 137 respektive 157 cm.

benställning med slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

benställning i metall,
höjd 137 respektive 157 cm.

Antal besök: 159