BORD, med 3 iläggsskivor, 1800-tal.

4378514. BORD, med 3 iläggsskivor, 1800-tal.

Blåmålat lövträ, sarg med pärlbård, svängda ben.
Diameter ca 108, höjd 77, 3 iläggskivor à 60 cm.

Slitage, torrsprickor, märken, ytsmuts,missfärgnigar, saknar stag undertill.

Tema

Dekorativa Detaljer

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Dekorativa Detaljer

Antal besök: 1 185