FOTOGENLAMPOR, 2 st bordsmodell, 1900-tal.

4378478. FOTOGENLAMPOR, 2 st bordsmodell, 1900-tal.

Höjd ca 46 samt 56 cm.

Fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 samt 56 cm.

Fläckar, bruksslitage.

Antal besök: 244