SKRIVBORD, samt möbelgrupp, munkmodell. 1900 talets första del.

43783. SKRIVBORD, samt möbelgrupp, munkmodell. 1900 talets första del.

4 del, ek.

Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 del, ek.

Slitage/skador.

Antal besök: 770