HARRY THOMANDER. "Äppelkvist", olja på duk, signerad.

4378399. HARRY THOMANDER. "Äppelkvist", olja på duk, signerad.

Rammått: 69 x 44 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 69 x 44 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 227