Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Övrigt
SKRIVBORD, samt möbelgrupp, munkmodell. 1900 talets första del.
43783. SKRIVBORD, samt möbelgrupp, munkmodell. 1900 talets första del.
4 del, ek.
Slitage/skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
4 del, ek.
Slitage/skador.
Gomér & Andersson Linköping
592