DIVERSE, keramik och metall, bl.a. Rörstrand.

43782. DIVERSE, keramik och metall, bl.a. Rörstrand.

Servisdelar, koppar och tennföremål.

Nagg, slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, slitage, bucklor.

Antal besök: 573