SPEGLAR, 2 stycken, skinnklädda, daterade 2012.

4378269. SPEGLAR, 2 stycken, skinnklädda, daterade 2012.

Höjd 54, bredd 50 cm
Skrufs tapetserarverkstad, Ingrid Sjögren.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54, bredd 50 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 145