APOTEKSFLASKA, med propp, latinsk text.

4378259. APOTEKSFLASKA, med propp, latinsk text.

höjd 35 cm.

propp med naggar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 35 cm.

Antal besök: 145