GUSTAV BÖRTNER. Gouache, monogramsignerad.

4378231. GUSTAV BÖRTNER. Gouache, monogramsignerad.

Rammått ca 37 x 73 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 37 x 73 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 265