STOL, sk. regissörstol.

STOL, sk. regissörstol.
4378147. STOL, sk. regissörstol.

Sitthöjd 48 cm, rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 228