MÜNCHNER MALER. Fischer am Chiemsee.

4378104. MÜNCHNER MALER. Fischer am Chiemsee.

Münchenmålare, 1800-talets slut, Fischer am Chiemsee, akvarell över blyerts, tidigare tillskriven August Seidel (1820-1904), ca. 19 x 36 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 27 x 43 cm.

Ej inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad, undersökt.

Antal besök: 181