VITRINSSKÅP, i plexiglas, samtida, på sockel.

4378098. VITRINSSKÅP, i plexiglas, samtida, på sockel.

Höjd ca 182, 100 x 31 cm.

Smärre slitage, några repor, mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 182, 100 x 31 cm.

Antal besök: 659