GERALD ACKERMANN (BRITTISK, 1876-1960).

4378091. GERALD ACKERMANN (BRITTISK, 1876-1960).

”Medway”
signerad (nere till höger), akvarell
47 x 59cm - total storlek med glaserad ram

Proveniens: Mandells galleri, Elm Hill, Norwich.

Lätt blekning och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Medway”

Antal besök: 142