BÖCKER, 4 st, svensk design.

BÖCKER, 4 st, svensk design.
4378006. BÖCKER, 4 st, svensk design.

Signe Persson Melin
Sigvard Bernadotte och skandinavisk industridesign
Svenska möbler 1890-1990
Jugendstil Keramik.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signe Persson Melin
Svenska möbler 1890-1990
Jugendstil Keramik.

Bruksskick.

Antal besök: 236