VÄSKOR, 3 st, skinn, 1900-tal.

4377900. VÄSKOR, 3 st, skinn, 1900-tal.

The Monte brunt skinn 36x30 cm.
Maldi 35x27 cm.
Ulrika 30x33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Maldi 35x27 cm.
Ulrika 30x33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 210