OBJEKT med dekorationer, keramik, Kina.

43779. OBJEKT med dekorationer, keramik, Kina.

Sigill i botten. Höjd ca 36 delar.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 803