STIG ÅSBERG. ETSNING SAMT ALEXIUS HUBER, OPTISKT KONCEPT.

4377885. STIG ÅSBERG. ETSNING SAMT ALEXIUS HUBER, OPTISKT KONCEPT.

Etsning, signerad och numrerad 70/100.
Bildmått: 18x11,5cm.
Rammått: 34x25cm.

Relief i ädelstål, signerad och numrerad 152/280.
Bildmått: 10x10cm.
Rammått: 27x21cm.

Ej examinerade ur ram. Ramar med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 18x11,5cm.
Rammått: 34x25cm.

Bildmått: 10x10cm.
Rammått: 27x21cm.

Antal besök: 350