FIOL MED STRÅKAR. kopia efter Stradivarius, Tyskland, 1900-tal.

4377806. FIOL MED STRÅKAR. kopia efter Stradivarius, Tyskland, 1900-tal.

Etikettmärkt "Antonius Stradivarius Cremonensis - Faciebat Anno 1736". Ca 59x18 cm. Två stråkar, längd ca 74-75 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 260