BYRÅ, Gustaviansk stil, 1800-tal.

4377656. BYRÅ, Gustaviansk stil, 1800-tal.

Svartmålad byrå med en låda nedtill samt klaff med bakomliggande lådinredning. Beslag i gulmetall.

Höjd: 122 cm
Bredd: 88 cm
Djup: 43 cm.

Senare ommålat, beslag senare tillkommet, märken och repor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 122 cm
Bredd: 88 cm
Djup: 43 cm.

Antal besök: 389