GUSTAF WENNMAN. ANATOMISK VÄGGTAVLA ÖVER MÄNNISKOKROPPEN, V Kärlsystemet.

4377652. GUSTAF WENNMAN. ANATOMISK VÄGGTAVLA ÖVER MÄNNISKOKROPPEN, V Kärlsystemet.

Rullad, papper på väv, med trälister. Höjd c:a 165, listernas bredd 82 cm.

Slitage, smärre skador, rullningsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 198