ROLF PALM. Vas, glaserat stengods, egen verkstad, Mölle.

4377642. ROLF PALM. Vas, glaserat stengods, egen verkstad, Mölle.

Vas, glaserat stengods, Rolf Palm, egen verkstad, Mölle. Signerad i godset. Märkt G4.

Höjd 18, 5 cm
Diameter 21 cm.

Minimalt ytslitage.

Rolf Palm (1930–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18, 5 cm
Diameter 21 cm.

Minimalt ytslitage.

Rolf Palm (1930–2018)

Antal besök: 232