RICHARD BJÖRKLUND. Olja på pannå, Kvinna hänger tvätt, signerad.

437763. RICHARD BJÖRKLUND. Olja på pannå, Kvinna hänger tvätt, signerad.

32 x 40 cm.

3 mycket små hål efter häftstift i tavlans ovankant.

Richard Björklund (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Richard Björklund (1897–1974)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 000